söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiVE AMATÖR FUTBOL YARIN BAŞLIYORBirinci Amatör Küme Temsilcimiz Gençlikspor, Germencik Erbeylispor’u, Sökespor U-17 de Kuşadası Yıldız Feneri konuk edecek.
2013-2013 Amatör Küme Futbol karşılaşmaları yarın oynanacak olan sezonun ilk hafta maçları ile başlıyor.

SÖKESPOR U-17 SEZONA GALİBİYETLE  BAŞLAMAK İSTİYOR
Bu sezon  teknik kadroda kan değişimine giderek antrenörlüğe Mehmet Yamak’ı getiren Sökespor’un alt yapıdaki ilk sınavı U-17’lerde Kuşadası Yıldız Fener ile. Yarın Söke yan sahasında yarın saat 14.30 başlayacak olan karşılaşmanın hazırlıklarını bugün tamamlayacak olan genç kırmızı lacivertliler de hedef lige üç puan ve moralle  başlamak. Gençlerine güvendiğini söyleyen antrenör Mehmet Yamak; ”Lige galibiyetle başlayarak sezon başında moral kazanarak lig maratonuna başlama arzusundayız. Sezonun bu ilk sınavında sporcularımızın ailelerini de evlatlarının heyecanının paylaşmak için maça bekliyoruz.” dedi.

SÖKE GENÇLİKSPOR ERBEYLİSPOR’U KONUK EDECEK
Birinci amatör kümedeki temsilcimiz Söke Gençlik ilk maçını yarın Söke de Erbeyli karşısında verecek.
Kadrosundaki başarışlı file bekçisi Ali, Stoper Ali Taybay ve santrafor Kadir Yazgan’ı Sökespor’a veren Gençlikspor gençlerden ağırlıklı oluşturmaya çalıştığı yeni kadrosu ile ilk maçında Erbeyli karşısında mücadele edecek. Yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle ligde zor koşullarda mücadele eden Söke Gençlispor’da bu sezon hedefin öncelikle küme düşmemek olması bekleniyor.

Haber: NECATİ MALDAR

 

Bu haber 1666 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz