KAYMAKAM DEMİREZER SÖKE'DE KALDI...


KAYMAKAM DEMİREZER SÖKE’DE KALDI...

2009 yılı Ağustos ayında Samsun Canik İlçe Kaymakamlığından, Söke Kaymakamlığına atanan Mehmet Demirezer, geçtiğimiz Ağustos ayında dört yıllık görev süresini tamamlayaıp Söke’den ayrılacağının sinyallerini vermişti.
Sayın Kaymakamımız Mehmet Demirezer, özellikle son günlerde ilçemizin gündemi oluşturan önemli konularla ilgili yaptığı çalışmalarla öne çıkmakta.
Dün Vali yardımcıları ve kaymakamlara ilişkin İçişleri Bakanlığı kararnamesi Resmi Gazetede yayımlandı. 536 mülki idare amirinin yeni yerleri belirlendi.
Ama Kaymakam Mehmet Demirezer’in ismi bu kararnamede yok. Yani en az bir yıl daha Kaymakamımız ilçemizde görev yapacak.
Söke’de göreve başladığı günden bu yana gerek çalışmaları gerekse başta muhtarlar olmak üzere, vatandaşlarla kurduğu sıcak ilişkilerle dikkat çeken Kaymakam Mehmet Demirezer’in ilçemizde kalması olumlu ve sevindirici bir haber olarak karşılandı.
Geçtiğimiz aylarda yapılan Köylere Hizmet Götürme Birliğinin Genel Kurulunda tayininden söz eden Kaymakam Mehmet Demirezer’in ayrılık sözcüğü muhtarlar arasında üzüntü yaratmıştı.
Gerek muhtarlarımız, gerek sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlarımız Kaymakam Demirezer’den duydukları memnuniyeti dile getirerek Söke’de göreve devam etmesine sevindiklerini belirtmekteler.
Sayın Kaymakamımız Mehmet Demirezer, özellikle son günlerde ilçemizin gündemini oluşturan önemli konularla ilgili yaptığı çalışmalarla ismi öne çıkmakta.
Hepimizin bildiği gibi özellikle fakülte inşaatı için yaptığı çalışmalar ve ilçemize yurt kazandırılması, OSB’deki görevi ve arazi kamulaştırılması, tren istasyonu restorasyonu ve bölgemizdeki çırçır fabrikalarının durumu ile ruhsat işlemleri konularında daha özverili çalışmalar sağlayacağını umut ediyoruz.
Yani; Söke için yapılacak daha çok işiniz var Kaymakam bey...
Böyle yöneticiyi har zaman bulamayacağını bilen Söke halkı, her koşulda kendisine sahip çıkar, Sayın Kaymakamımızın da buna inancı tamdır...
Söke İlçesi olarak elimizdekinin değerini iyi bilmeliyiz. Gelen her zaman gideni aratır...

 

Bu makale 1089 kez okundu.


Yorumlar
    Henüz bu Makaleye ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz