söke ekspres gazetesi
  • söke ekspres gazetesiÖNCE ŞİMŞEK, SONRA GÖK GÜRÜLTÜSÜ İNŞALLAH SONUÇ FIRTINA


ÖNCE ŞİMŞEK, SONRA GÖK GÜRÜLTÜSÜ İNŞALLAH SONUÇ FIRTINA

 

Önceki gün tek adaylı yapılan kongrede Sökespor’un yeni yönetimi Onur KARA başkanlığındaki listeden oluştu. 

Öncelikle; genç, futbolu bilen,futbolun içerisinden gelen, aralarında tecrübeli isimlerin de bulunduğu ve Sökespor camiasının yakından tanıdığı isimlerden oluşan Onur KARA ve Ekibine şahsım ve Sökespor camiası adına başarılar diliyorum. Bu arada maddi manevi katkı ve emekleri asla inkar edilemez Eski başkan Yusuf Günal’a da şahsım ve Sökespor camiası adına teşekkür ediyorum. Şimdi gelelim Fuat Evren GÜL kardeşime…

Geçtiğimiz sezon sonu Yusuf Günal’ın haklı sebeplerden dolayı yeniden göreve talip olmaması ile başlayan sürecin Sökespor’u getirdiği nokta itibariyle yaşananları camiayı yakından tanıyan herkes çok iyi biliyor. Ku-lübün kayyuma gitmesinin söz konusu olduğu;şayet yönetimin oluşturulması halinde bile  BAL ligine katılmak için Federasyona ücretin yatırılması için zamanın tükenmek üzere olduğu bir zamanda; Sökespor’umuzu kurtaran iki önemli etken her türlü takdiri, her türlü teşekkürü haketmektedir. Söke Belediye Başkanı sayın Levent Tuncel’in o önemli ve kritik toplantıyı yapması ve Federasyona gerekli ücretin yatırılması hususunda gereğini üstlenip yerine getirmesi; Sökespor’umuzun bugünleri görebilmesindeki çok önemli  bir etken olarak dikkat çekmektedir. Böyle bir süreçte her yönden sıkıntılı bir şekilde sahiplenmeyi bekleyen Sökespor’umuza görevi kabul ederek adeta hayat veren, yeniden küllerinden doğuşuna vesile olan sayın Fuat Evren GÜL kardeşim ve ekibine ise Sökespor camiası adına bırakın teşekkür etmeyi, minnet borcumuz olduğunu düşünüyorum. Allah onlardan razı olsun. Takımı hangi şartlarda devraldıklarını, içinde bulundukları maddi manevi pozisyon icabı neler yapıp, neler yapamayacakları hususunda hemen hemen herkesin az çok tahmin yürüttüğünü biliyoruz. 

Fuat Evren GÜL ve ekibinin devraldığı dilim varmıyor ama tabiri caizse enkaz halindeki Sökespor’dan şampiyonluk beklemek abartının daniskası olurdu. Şimdi bu arkadaşlarımızın yönetimindeki Sökespor’dan şampiyonluk bekleyip,sağda solda hadsizce konuşanlara inat; şahsım ve bizlere bağışladıkları Sökespor camiası adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolsunlar, varolsunlar, emeklerine, yüreklerine sağlık…

Sizlere şahsınızda teker teker teşekkür ediyorum… Bu arada bana yalaka yakıştırması yapacaklara malzeme vermiş oldum galiba ama Sökespor için buna da eyvallah… Onur kardeşim,Sökespor’un alt yapısından yetişmiş, yıllarca formasını giymiş ve yıllar sonra o forma için birşeyler yapma çabası içerisine girmiş Sökespor sevdalısı bir kardeşim. Yönetim kurulu olarak baktığımızda hepsi birbirinden değerli abilerimiz, kardeşlerimiz. Allah yollarını açık etsin. Çıktıkları bu anlamlı yolda Rabbim ayaklarına taş değdirmesin. Allah utandırmasın. Benim yazımın başlığını ise kongrede gördüğüm hava belirledi. 

Evet; Şimşekler çaktı, gök gürledi ve inşallah sonu fırtına olur ve bizler bu fırtınanın adına Şampiyonluk deriz. Buradan yıllarca ve defalarca hep seslendik; birlik ,beraberlik dedik,destek dedik. Yıllarca sonuç olarak sadece laf üretildi. İnşallah bu sezon aynı şeyleri yaşamayız. Sökespor’a sponsor olan Eşin Group sayın Rıdvan EŞİN’e şahsım ve Sökespor camiası adına teşekkür ediyorum. Onun da katkılarıyla inşallah Sökespor her zamanki hedefi olan şampiyonluğa ulaşacaktır. Hedefini şampiyonluk olarak  belirleyen takımlar için tek formül ŞAMPİYONLUK = PARA’dır. Bugün Sökespor’un şampiyon olmasını istiyor musun? diye bir soru yöneltsek hayır diyecek bir tane Sökeli çıkmaz. O zaman herkes ama herkes üzerine düşeni yapmakla mükellef… Her zaman olduğu gibi tekrar sıralıyorum. 

Söke’mizde bulunan, fabrikalar, AVM’ler, işadamları,esnaflarımız,odalarımız, derneklerimiz,vakıflarımız hepiniz üzerine düşeni yapmak zorundasınız demiyorum, yapmalısınız…Desteğin büyüğü küçüğü, iyisi kötüsü, azı çoğu olmaz. 

Haydi Söke Şampiyon Sökespor için herkes göreve!!!

 

MEHMET ÇAVDAR

0 541 512 90 81

 

 

Bu makale 287 kez okundu.


Yorumlar
    Henüz bu Makaleye ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz