SÖKE ŞAİRLER VE YAZARLAR DERNEĞİ'NİN AYDIN ÇIKARTMASI


SÖKE ŞAİRLER VE YAZARLAR DERNEĞİ’NİN AYDIN ÇIKARTMASI
     
Söke Şairler ve Yazarlar Derneği başkan ve üyeleri, 01 Temmuz 2014 Salı günü, Aydın Yazarlar ve Şairler Derneği’yle birlikte Vali Recep Yazıcıoğlu Kültür Merkezi Salonu’nda düzenledikleri imza günüyle şiir sergisine katılımlarıyla yeni bir çıkartma daha yaptılar.
Saat 17.00’de İl Kültür Müdürü Nuri Aktakka, Aydın Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanı Şükrü Öksüz ve Söke Şairler ve Yazarlar Derneği Başkanı Tülay Sarayköylü’nün birlikte kurdele keserek açılışını yaptıkları etkinlikte, sergilenmiş şiirler büyük ilgi gördü.
Bu etkinlikte Nuri Aktakka, Şükrü Öksüz, Tülay Sarayköylü, Oyhan Hasan Bıldırki, Abdülkadir Güler, Metin Akdeniz, Eray Dalkıran, Nermin Beylem, Selver Şahin Şarlak, Necla Baştuğ, Hüseyin Zeybek, Ali Zeybek, Ahmet Ünal, Muhsin Yaralı, Rıfat Kaya, Kadir Koca, Mehmet Orhan, Savaş Sarıkaya, Abdullah Bedeloğlu, Hakan Tuğrul, Fuat Gürsoy ve Davazlı Süleyman İncedal ile diğer ziyaretçiler ilgileri üzerlerine topladılar.
Söke Şairler ve Yazarlar Derneği başkan ve üyelerini, ilimiz ve ilçelerinde gösterdikleri düzenli çalışmalarından dolayı kutlarız.

Haber: O. H. Bıldırki

 

Bu haber 2059 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz