Hoşgeldin "Derin" bebek…


Hoşgeldin "Derin" bebek…

Gülden ve Musa Ölmez çiftinin ilk çocukları Derin, dünyaya geldi.?

İlçemizde yayın yapan Kanal 09'un ödüllü kameramanı Musa Ölmez ile Gülden Kuaför'ün işletmecisi olan Gülden Ölmez'in ilk çocukları Derin dünyaya geldi.?Söke Egemed Hastanesinde gerçekleşen doğumda 2 kilo 900 gram dünyaya gelen Derin bebeğin doğumu Ölmez ailesinde büyük bir sevinç yaşattı.
İlk kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan genç gazeteci Musa Ölmez: “Allah her Anne ve Babaya böyle güzel şeyler nasip etsin” derken,?Anne Gülden Ölmez ise: “Annelik duygusu dünyadaki hiçbir şeye değişilmez. Annelik duygusunu herkesin tatması gerekir. Allah herkese çocuğunu kucağına almayı nasip etsin” ifadelerini kullandı.
Duayen gazeteci Yılmaz Ölmez'de bir kez daha dede olmanın mutluluğunu yaşarken; Biz de Söke Ekspres Gazetesi olarak; başta Ölmez ailesine yeni katılan Derin bebeğe Allah'tah sağlıklı uzun ömürler dilerken, genç anne babaya çocuklarını sağlık ve mutlulukla büyütmelerini diliyoruz. Öte yandan gazeteci Yılmaz Ölmez'in de daha bir çok torunlar görmesini dilerken bir kez daha dede olmasından dolayı tebrik ediyoruz.

Haber: Murat Sülünoğlu

 

Bu haber 26478 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz