İstanbul ve Alaşehir Ticaret Borsası'ndan Söke Ticaret Borsası'na ziyaret


İstanbul ve Alaşehir Ticaret Borsası’ndan Söke Ticaret Borsası’na ziyaret

 

İstanbul ve Alaşehir Ticaret Borsası heyeti, Aydın 8. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarının açılışından sonra Söke’yi ziyaret ettiler.

TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı/İstanbul Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kopuz, İstanbul Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bülent Kasap ile beraberindeki heyet ve Alaşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Soygür ile beraberindeki heyet, bu yıl 8.’si gerçekleşen Uluslararası Aydın Gıda, Tarım ve Hayvancılık fuarı açılışının ardından ilçemize gelerek Söke Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu.

Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel, Aydın’ın kardeş borsaları olan İstanbul Ticaret Borsası ve Alaşehir Ticaret Borsası heyetine 8. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık fuarına katılarak verdikleri destekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kurumlar arasında işbirliğinin önemini vurguladı. Sağel, “ 8.Uluslararası Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı vesilesiyle bir araya gelip fikir alışverişi yapma fırsatı bulduk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Gerçekleşen ziyarette aralarında Alaşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Devrik, Genel Sekreter Murat Akdoğan, Aydın Ticaret Borsası temsilcilerinin yanı sıra Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay da katıldı. Görüşmelerde fuar vesilesiyle bir araya gelen ticaret erbabı yöneticiler görüş alışverişi yapma fırsatı buldukları için memnuniyetlerini dile getirdiler.

Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Özdericioğlu ile Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel İstanbul Ticaret Borsası ve Alaşehir Ticaret Borsası heyetine Söke Ticaret Borsasının plaketlerini verdiler.

 

Haber: Murat Sülünoğlu

 

 

Bu haber 673 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz