Alpaslan Bebek İçin Başlatılan Kampanyada Hedefe Ulaşıldı


Alpaslan Bebek İçin Başlatılan Kampanyada Hedefe Ulaşıldı

 

 

SMA Hastası Alpaslan Bebeğin sağlığına kavuşması için Aydın Valiliğinin onayı ile başlatılan maddi destek kampanyasında hedefe ulaşılması sevindirirken gözler artık Dubai de yapılacak olan tedavi sürecine çevrilecek. 

Aydın İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis memuru Ömer Sarıboğa'nın ikiz çocuklarından biri olan 3 yaşındaki SMA tip 1 hastası oğlu Alparslan Sarıboğa için gerekli olan yaklaşık 1 milyon 800 bin dolar tamamlandı. SMA Tip1 hastası Alparslan için seferber olan Aydın başta olmak üzere ülke genelinden yardımlar toplandı. Dün akşam itibariyle paranın tamamlandığı sosyal medyadan duyuruldu. 

Alparslan bebeğin tedavisi için bundan sonraki süreçte Dubai’deki  hastaneden gelecek olan randevu haberinin ardından Dubai'ye  gidilerek tedavi sürecine başlanılması bekleniyor. 

İlçemiz Bağarası Hürriyet Mahallesi sakinlerinden olan Sarıboğa ailesinin evlatlarının sağlığına kavuşabilmesi için Söke’de de bir dizi kampanyalar başlatılarak Alpaslan bebeğe destek sağlanmıştı. Kampanyada gerekli olan paraya ulaşılması sevinçle karşılandı.  

 

Bu haber 144 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz