SDH her daim evimizde


SDH her daim evimizde 

Cumartesi günleri de hizmet veriliyor…

 

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi (SDH) Başhekimi Hasibe Özgeçen Dinçel, evde sağlık hizmetleri ekiplerinin cumartesi günlerinde de ziyarette bulunmaya başladığını açıkladı. 

Söke'nin 49 mahallesine anında ulaşarak evde sağlık hizmetleri için 3 farklı ekiple hizmet veren Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi, bu başarısıyla gönülleri fethetti. 

"Vatandaşlarımıza Hizmet Vermektedir" 

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimi Hasibe Özgeçen Dinçel, "122 Bin 708 nüfuslu Söke ilçemize  hizmet veren, alanında deneyimli doktor, hemşire ve evde sağlık teknikerlerinden oluşan evde sağlık hizmetleri ekibimiz, 3 ekip olarak ilçe merkezimizde ve 34 köyümüzde yaşayan değerli vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Ev de sağlık hizmetlerinde ihtiyacı olan bireylerin muayene, tetkik, tahlil, tıbbi bakım ve rehabilitasyonlarının evinde ve aile ortamında yapılmasını, bu kişilere ve aile bireylerine sosyal ve psikolojik destek hizmetlerinin bir bütün olarak verilmesini amaç edinmiş birimimiz hafta içi hizmetlerinin yanı sıra hizmet bekleyen daha fazla kişiye kesintisiz sağlık ulaştırabilmek adına cumartesi günleri de  ziyaretlerde bulunmaya başlamıştır" ifadelerinde bulundu.

 

Bu haber 122 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz