Söke'de Erkek Saç Traşı 40 liradan 60 liraya çıktı…


Söke’de Erkek Saç Traşı 40 liradan 60 liraya çıktı…

Başkan Demiryürek; “Zamma Mecbur Kaldık”

 

Söke Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Yılmaz Demiryürek; “Zamma Mecbur Kaldık”

Söke’de cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere berber fiyatlarına zam geldi. Artan maliyetler göz önüne alınarak yapılan zamlı tarife listesi berber ve kuaför esnafına dağıtılmaya başlandı.

Yeni tarifeye göre, Saç kesimi 60 TL, Sakal traşı 30 TL, Saç, sakal, yıkama, fön 120 TL, Sakal düzeltme modelli 35 TL, Yıkama, fön 30 TL, 0-10 yaş çocuk traşı 50 TL, ense düzeltme 15 TL, ağda ile yüz alma 20 TL, Saç boyama 120 TL, Bıyık boyama 30 TL, Damat traşı 500 TL ve maske 20 TL olarak belirlendi.

“Mecbur Kaldık”

Girdi maliyetlerinin aşırı artmasından dolayı zam yapmak zorunda kaldıklarını belirten Söke Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Yılmaz Demiryürek, “Söke’de berberler olarak yaklaşık 7 aydır zam yapmıyoruz. Takdir edersiniz ki, bu süreçte iğneden ipliğe hemen her şeye bir değil bir kaç kez zam geldi. Berberler olarak artık bizim dayanacak gücümüz kalmadı. Aldığımız malzemelerin fiyatları aşırı arttı, esnaflar olarak elektrik faturalarını ödeyemez duruma geldik. Biz de zam yapmayı istemezdik ama buna mecbur kaldık. Vatandaşımızı da mağdur etmeyecek bir fiyat tarifesi belirledik” dedi.

 

Bu haber 193 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz