SİNEMA VE DİZİ OYUNCUSU VOLKAN BAŞ HEMŞEHRİLERİYLE HASRET GİDERDİ…


SİNEMA VE DİZİ OYUNCUSU VOLKAN BAŞ HEMŞEHRİLERİYLE HASRET GİDERDİ…

İlçemizin bağrından çıkan, ilk orta, lise tahsilini Söke'de yapan, tiyatro, oyunculuk, yönetmenlik bölümü mezunu Volkan Baş, ilçemizde mesleğiyle ilgili üniversite bitiren ilk profosyonel oyuncu olma özellgini taşımakta.
Geçtiğimiz günlerde ilçemiz Uğur Mumcu Parkı anfi tiyatroda düzenlenen konseri izlemeye gelen Volkan Baş, beraberinde Aydın'da çekilen "Süper İncir" adlı sinema filiminin tüm oyuncularını da Söke'ye getirerek, oyuncu arkadaşlarıyla birlikte konseri izledi…
Nam-ı diğer "Bakkal Hasan" Volkan Baş, gazetemizin magazin muhabiri Mustafa Kavruk ile birlikte, konser sonrası hasret giderdi, fikir alışverişinde bulundu. Kendisine yoğun ilgi gösteren Sökeli hemşehrileriyle de hasret giderdikten sonra bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.
Tiyatro oyuncusu Volkan Baş; "Yıllar önce bir çok makale, öykü yazdığım gazetemiz Söke Ekspres Gazetesi'nin aracılığıyla Sökeli hemşehrilerime saygı ve sevgilerimi gönderiyorum. Eğer kısmet olursa davet edilirsem Söke'de tiyatro ekibimle tiyatro resitali yapmak isterim…" dedi.

Haber: Mustafa Kavruk

 

Bu haber 3906 kez okundu.

FOTOĞRAF GALERİSİ

Bu habere ait başka fotoğraf bulunmamaktadır.
Yorumlar
    Henüz bu habere ait yorum bulunmamaktadır. Yorum Yaz