GENÇLİK HAFTASI SPOR ETKİNLİKLERİ ŞAMPİYONLARI KUPA VE MADALYALARINI ALDI

GENÇLİK HAFTASI SPOR ETKİNLİKLERİ ŞAMPİYONLARI KUPA VE MADALYALARINI ALDI 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Söke Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri…

GENÇLİK HAFTASI SPOR ETKİNLİKLERİ ŞAMPİYONLARI KUPA VE MADALYALARINI ALDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Söke Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen spor turnuvalarında dereceye giren takım ve sporcuların madalya ve kupaları verildi.

Söke Şehir Stadında düzenlenen ödül töreninde başarılı sporculra kupa ve madalyaları kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu, Garnizon Komutan Vekili Jan. Kd. Albay Cem Çubuk, Belediye Başkanı Süleyman Toyran ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Ahmet Turan Günen tarafından verildi.

Voleybol (Erkekler)

1. Hilmi Fırat Anadolu Lisesi

2. Söke Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3. Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Kızlar

1. Söke Özel Anadolu Kolejleri

2. Söke Cafer Efe Kız Meslek Lisesi

3. Söke FTO Sağlık Meslek Lisesi

Basketbol

1. Söke Özel Anadolu Kolejleri

2. Söke Özel Amerikan Kültür Koleji

3. Söke Anadolu Lisesi

Masa Tenisi(Erkekler)

1. Koray Akın ”Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi”

2. Yiğithan Akıllı “Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi”

3. Muğdat Bingöl ”Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi”

Kızlar

1. Tuğba Yerselcan ”Adnan Menderes Mes. ve Tek.Anadolu Lisesi”

2. Ayşenur Evcimen ”Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

3. Canan Çelik ”Adnan Menderes Mes. ve Tek.Anadolu Lisesi”

Dart (Erkekler)

1. Mert Şahin “Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

2. Murat İdem”Davutlar Şukefe Cemal Özbaş ÇPAL”

3. Yiğit Güregap-Yusuf Özbek”Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

Dart (Kızlar)

1. Elif Akbay ”Davutlar Şukefe Cemal Özbaş ÇPAL”

2. Melek Yeşiltaş ”Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

3. Merve Kaya ”Davutlar Şukefe Cemal Özbaş ÇPAL”

3. Dilan Aktaş ”Söke Anadolu Lisesi”

Bocce (Erkekler)

1. Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

2. Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

3. Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

Bocce (Kızlar)

1. Söke Anadolu Lisesi

2. Söke Hilmi Frat Anadolu Lisesi

3. Söke Anadolu Lisesi

BOCCE FERDİ (Erkekler)

1. Hasan Arıscı ”Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

2. İbrahim Korkut ”Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

3. Yusuf Güdücü ”Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

Bocce (Kızlar)

1. Dicle Demir ”Söke Anadolu Lisesi”

2. Sevda Bingöl ”Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

3. Merve Koca ”Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

ATLETİZM

100 Metre (Erkekler)

1. Bertuğ Amaç ”Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi”

2. Ali İbrahim Kınık ”Söke Cumhuriyet Anadolu Lisesi”

3. Berat Can Toklu ”Söke Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi”

100 Metre (Kızlar)

1. İlaydfa Sevindikli ”Amerikan Kültür Sağlık Koleji”

2. Kardelen Sevindikli ”Amerikan Kültür Sağlık Koleji”

3. Gamze Şanlı”Söke Anadolu Lisesi”

200 Metre (Erkekler)

1. Mert Ağırgün ”Özel Amerikan Kültür Koleji”

2. Faruk Çürük ”Söke Ticaret Meslek Lisesi”

3. Ali İbrahim Kınık ”Söke Cumhuriyet Aandolu Lisesi”

200 Metre(Kızlar)

1. Gözde Danışık ”Söke Anadolu Lisesi”

2. Dilan Aktaş ”Söke Anadolu Lisesi”

3. Ayşegül Kırca ”Söke Anadolu Lisesi”

NECATİ MALDAR

#

21 May 2016 - 00:00 - Seçiniz...


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Söke Ekspres Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Söke Ekspres Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Söke Ekspres Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Söke Ekspres Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.